KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886249

nr 1488 6249

Per Ã…kered

(f. 1924), Sverige

Oljemålning, Domherrar. Signerad. Olja på duk, 18x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x43 cm

Per Åkered, svensk bildkonstnär född 1924.

Utrop:

500 kr

måndag 5 september 2022
kl 20:16:13

Per Ã…kered

Läs mer om Per Ã…kered